مطالب نشریه صبح عدالت در رابطه با بزرگداشت روز کارشناس
نویسنده : admin   تاریخ :   بازدید : 1852

رئیس کل دادگستری استان کرمان در جمع کارشناسان رسمی دادگستری استان کرمان به مناسبت روز کارشناس گفت: رسالت خطیر و حساسی برعهده کارشناسان رسمی دادگستری می باشد و نظرات تخصصی کارشناسان تاثیر اساسی در آراء و احکام دارد.

یدالله موحد بیان کرد: امروزه کارشناسان دادگستری در شمار قابل توجهی از پرونده های قضائی به عنوان مشاور و امین و مورد وثوق قضاوت برگزیده می شوند تا با اتکا به توانایی علمی و تخصصی به قضاوت مشورت قانونی دهند و مقدمات اجرای عدالت را فراهم سازند.

رئیس هیئت مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان کرمان گفت: استان کرمان در ۴۶ رشته کارشناسی بیش از ۸۰۰ نفر کارشناس رسمی دارد.

غلامعباس پورسیدی در مراسم بزرگداشت روز کارشناس در جمع کارشناسان رسمی دادگستری اظهار داشت: کارشناس دست عدالت در ترازوی قضاوت است.

وی افزود: کارشناسی که ردای تخصص و تعهد به به تن کرده می داند هر کلام و نظر او اگر از سر عدالت باشد می تواند اعتماد در جامعه را که محصول تخصص و تعهد است محقق کند.

متن کامل گزارش دوهفته نامه صبح عدالت در خصوص روز بزرگداشت کارشناس در فایل زیر:

روز بزرگداشت کارشناس

متن کامل گزارش جلسه رسیدگی به مشکلات پیش روی شهروندان کرمانی در اجرای اسناد رسمی با حضور رئیس کل دادگستری استان، دادستان، مدیرکل ثبت اسناد و املاک و روسای کانون کارشناسان رسمی دادگستری و قوه قضائیه در فایل زیر:

صبح عدالت